Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shoqërohet një prej grabitësve të miliona eurove në Rinas

Nga Klodiana 0

Policia ka shoqëruar një prej grabitësve që dyshohet se ishin pjesë e ngjarjes që ndodhi të martën në Rinas.

Mësohet se personi i shoqëruar ishte me inicialet M.H, dhe ka qenë ish-efektiv i Policisë së Rinasit.

Kujtojmë se ky person ishte lakuar edhe më herët në media si i përfshirë në ngjarje, ndërsa nuk bëhet i ditur identiteti i tij i plotë.

Sipas burimeve dyshohet se ky person iu ka dhënë informacione grupit të grabitësve, dhe ka treguar mënyrën si funksionon skema e sigurisë në Aeroport.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej