Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Shkozë, gjendet pa ndjenja në trotuar një 24 vjeçar

Nga Ejona 0

shkoze

 

Mëngjesin e sotëm policia ka gjetur pa ndjenja një 24 vjeçar në një trotuar në Shkozë.

Blutë bëjnë më dije se i riu Leonard Shehu është nisur menjëherë në spitalin rajonal pasi i janë gjetur dëmtime në kokë dhe në kraharor.

Dyshohet se 24 vjeçari është dhunuar por momentalisht sipas mjekëve ai nuk është në gjendje të komunikojë. Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>