Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Shkodran Mustafi: Nga zemra dua të ju uroj të gjithëve 28 nëntorin. Kurrë mos harroni se nga vini

Nga Klodiana 0

Shkodran Mustafi futbollisti  me origjinë shqiptare që ka zgjedhur të përfaqësojë Gjermaninë në rang kombëtar, por kurrë nuk e ka mohuar origjinën e tij.

24-vjeçari  ka shkruar në rrjetin social Facebook “Nga zemra dua të ju uroj të gjithëve 28 nëntorin. Pavarësia. Kurrë mos harroni se nga vini”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej