Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Shkodër/ Vritet me armë zjarri një 42 vjeçar

Nga Skenderi 0

skenekrimi2

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhurnë aksin Shkodër – Velipojë.

Sipas burimive të policisë mesohet se viktima është 42 vjeçari Genc Mhillaj banues në Torovicë. Viktima është gjetur i vrarë në një parcelë bujqësore, ku mësohet se ai ishte, duke punuar tokën që e kishte me qera.

Ngjarja ka ndodhur te vendi i quajtur “Ura e Gjo Lulit”.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>