Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Shkodër/ Vrasja e dyfishtë, arrestohet autori

Nga Skenderi 0

Është arrestuar autori i vrasjes së dyfishtë në Shkodër, Miklovan Parubi.  Arrestimi i vrasësit u bë pranë banesës së tij. Mësohet se policia u njoftua në rrugë operative për vendndodhjen, ndërsa më herët për kapjen e tij u vu edhe një shpërblim prej 500 mijë lekësh.

Pas ngjarjes së mbrëmjes së kaluar, forcat e policisë së Shkodrës, Ndërhyrja e Shpejtë dhe RENEA nisën kërkimet në gjithë zonën e nënshkodrës për të kapur vrasësin, i cili ishte i armatosur dhe cilësohej i rrezikshëm.

Masakër në Shkodër, pas lojës së pokerit vret dy shokët e plagos 4 të tjerë

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej