Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Shkodër/ Vrasja e dyfishtë, arrestohet autori

Nga Skenderi 0

autori

Është arrestuar autori i vrasjes së dyfishtë në Shkodër, Miklovan Parubi.  Arrestimi i vrasësit u bë pranë banesës së tij. Mësohet se policia u njoftua në rrugë operative për vendndodhjen, ndërsa më herët për kapjen e tij u vu edhe një shpërblim prej 500 mijë lekësh.

Pas ngjarjes së mbrëmjes së kaluar, forcat e policisë së Shkodrës, Ndërhyrja e Shpejtë dhe RENEA nisën kërkimet në gjithë zonën e nënshkodrës për të kapur vrasësin, i cili ishte i armatosur dhe cilësohej i rrezikshëm.

Masakër në Shkodër, pas lojës së pokerit vret dy shokët e plagos 4 të tjerë

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>