Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Shkodër, sekuestrohen 173.6 gr kanabis, në pranga dy të rinj

Nga Ejona 0

 

Policia e Shkodrës ka arrestuar dy shtetas dha ka sekuestruar 173.6 gr lëndë narkotike e fortë e dyshuar Kokainë.

Arrestimi i shtetasve Abdyl Canga, 22 vjeç dhe Aleks Shpendi, 28 vjeç, banues në Shkodër u bë gjatë operacionit të koduar “High”.

Blutë bëjnë me dije se janë sekuestruar gjithashtu edhe 100 000 lekë të reja, dy telefona celularë si dhe një peshore e vogël elektronike.

Materialet i’u referuan Prokurorisë së Shkodrës për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve e kryer në bashkëpunim”.

dr2 dr1 dr3 dr5

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej