Ka than' i moçmi: 

Kjoft mallku ai bir shqyptari qi ket gjuhë t'perëndisë trashëgim q'ia la i pari trashëgim s'ia len ai f'misë."

- At Gjergj Fishta

Shkodër/ Përplasje fizike mes tregtarëve të duhanit dhe inspektorëve të Doganës (foto+video)

Nga Skenderi 0

Aksioni antiduhan i Drejtorisë së Doganave në Shkodër ka shpërthyer në përplasje fizike mes tregtarëve dhe ispektorëve të doganës, praditen e sotme.

Shefi i krimit ekonomik në policinë e Shkodrës Pjerin Lazri ka kërcënuar me pistoletë disa shitës duhani. Në foto shihet qartë se si ai nxjerr pistoletën dhe ja drejton shitësve të duhanit.

Situata u rëndua kur inspektorët tentuan te largohen me duhanin e sekuestruar. Shitësit hapen me forcë mjetin dhe e sulmuan inspektorët e doganës me kutiat e duhanit që ndhodheshin në makinë.

334411 22   55

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>