Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Shkodër/ Përplasje fizike mes tregtarëve të duhanit dhe inspektorëve të Doganës (foto+video)

Nga Skenderi 0

Aksioni antiduhan i Drejtorisë së Doganave në Shkodër ka shpërthyer në përplasje fizike mes tregtarëve dhe ispektorëve të doganës, praditen e sotme.

Shefi i krimit ekonomik në policinë e Shkodrës Pjerin Lazri ka kërcënuar me pistoletë disa shitës duhani. Në foto shihet qartë se si ai nxjerr pistoletën dhe ja drejton shitësve të duhanit.

Situata u rëndua kur inspektorët tentuan te largohen me duhanin e sekuestruar. Shitësit hapen me forcë mjetin dhe e sulmuan inspektorët e doganës me kutiat e duhanit që ndhodheshin në makinë.

334411 22   55

Qeveri qe vjedh buken e gojes se fshatareve dhe hap traun e doganave per kamionat me cigare kontrabande. Respekt per fshataret e Shkodres!

Posted by Nisma #Thurje on Friday, November 11, 2016

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej