Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkodër/ Motoçikleta përplaset me kamionin, plagoset 60-vjeçari

Nga Klodiana 0

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur sot në fshatin Melgushë të Shkodrës. Mësohet se 60-vjeçari Zef Paloka ishte duke lëvizur me motoçikletë kur u përplas me një kamion.

Si pasojë e aksidentit, 60- vjeçari ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Policia e Shkodrës ka nisur sakaq hetimet për ngjarjen.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej