Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Shkodër, motoçikleta përplas furgonin, plagoset rëndë shoferi i furgonit

Nga Ejona 0

mot

Një person ka mbetur i plagosur rëndë në një aksident rrugor në Shkodër.

Policia lokale bën me dije se në aksidenti ndodhi  në fshatin Shtoj i Ri në Han të Hotit ku janë përfshirë një furgon pasagjerësh dhe një motoçiklete.

Nga përplasja e dy mjeteve ka mbetur i plagosur drejtuesi i motoçikletës, i cili është shoqëruar me urgjencë për në spitalin e Shkodrës ku po merr dhe ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes ku ka nisur hetimet.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>