Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkodër, mësuesja dhe nxënësit në polici: Drejtoresha e shkollës na dhunon

Nga Media 0

Drejtoresha e një shkolle të mesme në Shkodër është denoncuar për dhunë ndaj mësuesve dhe nxënësve.

Report Tv mëson se ka qenë mësuesja Luljeta Shyti, së bashku me dy nxënës dhe një prind, që kanë bërë denoncimin në polici ndaj drejtoreshës së shkollës në Shtoj të Ri, Saine Arapi.

Mësuesja Shyti ka theksuar se drejtoresha ka ushtruar dhunë ndaj nxënësve dhe mësuesve. Për këtë arsye, mësuesja ka kërkuar urdhër-mbrojtjeje në polici, ndërsa është shprehur se ky nuk është rasti i parë i dhunës.

http://shqiptarja.com/lajm/denoncimi-drejtoresha-e-shkolles-ne-shkoder-dhunon-mesuesit-dhe-nxenesit

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej