Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Shkodër, kanosin me armë zjarri turisten gjermane, në pranga 5 persona

Nga Ejona 0

 

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga pesë persona pasi kanë kanosur me armë zjarri shtetasen gjermane A.T, 23 vjeç.

Janë arrestuar shtetasit Ersid  Hasaj, 25 vjeç, Shpëtim Buraniqi, 22 vjeç, Bashkim Buraniqi, 24 vjeç, Armen Lisaj, 25 vjeç, Shuajp Molla, 58 vjeç, banues në Dobraç në Shkodër.

Sipas policisë shtetasit dyshohet se shtetasit kanë qenë nën efektin e alkoolit në momentet kur kanë sulmuar 23 vjeçaren.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprime të mëtejshme.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej