Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkodër/ Braktisi takimin, studentët-ministres: Turp, turp!

Nga Klodiana 0

Ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sporteve, Besa Shahini ka braktisur takimin me studentët e Universitetit të Shkodrës “Luigj Gurakuqi”, pasi këtë të fundit kërkuan praninë e mediave.

Shkaku që ka detyruar ministren të lë takimin ishte fakti se studentët i kishin kërkuar takim dhe sipas saj ishte rënë dakord  me ta që të bëhej pa praninë e mediave.

Takimi po mbahej në bibliotekën e universitetit të Shkodrës, ndërsa veprimin e saj studentët e quajtën të turpshëm.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej