Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Shkodër/ Arrestohet autori i dyshuar për vrasjen e 47-vjeçarit

Nga Rexhina Biba 0

 

Policia e Shkodrës ka zbardhur krimin e ndodhur dje rreth orës 11:00, në Bushat të Shkodrës, ku mbeti i vrarë me armë zjarri shtetasi Genc Mhillaj.

21-vjeçari Jozef Mujeci, banues në Lezhë, u kap në fshatin Gruemirë në Malësi të Madhe, i fshehur në një banesë të braktisur.

Materialet proceduriale iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprat penale “Vrasja me paramendim e kryer në bashkëpunim” dhe “Prodhimi dhe mbajtje pa leje e armëve luftarake dhe municionit”.

Shkodër/ Vritet me armë zjarri një 42 vjeçar

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej