Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Shkodër/ Arrestohet 25-vjeçari, i jep rryfshfet 500 lekë policit

Nga Rexhina Biba 0

Një 25-vjeçar është arrestuar pasi i ka ofruar ryshfet në shumën prej 500 lekësh një efektivi të Policisë Rrugore për të shmangur gjobën.

Bujar Yzeiraj, banues në Krujë, është arrestuar në rrugën nacionale Shkodër-Lezhë, në vendin e quajtur Krye Bushat.

25-vjeçari u arrestua në flagrancë për veprën penale “korrupsion aktiv ndaj personave që ushtrojnë funksione publike”.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej