Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkel rregullat e qarkullimit, Policia ndalon Voltana Ademin

Nga Media 0

Telashe këtë të shtunë për kryebashkiaken demokrate të Shkodrës, Voltana Ademin.

Ademi ka shkelur në mënyrë flagrante rregullat, pasi automjeti privat që ishte në dispozicion të saj është futur në zonën e pedonales, ku gjatë fundjavës është i ndaluar qarkullimi i makinave.

Siç duket edhe në këto imazhe të siguruara nga Shkodra.News, makina e zonjës Ademi është ndaluar nga patrullat e policisë së shtetit. Pasi ka shkelur rregullat e qarkullimit.

Ndërkohë zonja Ademi shfaqet duke nxituar për të hipur në automjetin që po e priste. Qytetarja e parë e Shkodrës duhet të jetë e para që jep shembujt e zbatimit të ligjit, por në këtë rast s’mund ta themi këtë për zonjën Ademi.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej