Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Shkatërrohet banda italo-shqiptare e kokainës, mes të arrestuarve një ish-futbollist

Nga Klodiana 0

Policia italiane ka shkatërruar një tjetër organizatë që merrej me trafikun e kokainës në Itali dhe arrestohen disa pjesëtare të këtij grupi, mes tyre edhe disa shqiptarë.

Mediat italiane shkruajnë sot se pjesë kësaj organizate ka qenë edhe një ish-futbollist. Operacioni është zhvilluar gjatë natës në zonën e Trevisos, Itali.

Policia bën me dije se në pranga ka rënë edhe një ish-futbollist dhe ish-trajneri Vittorio Veneto, i cili duke pasur njohje në botën e sportit shiste drogën, për lojtarët e serisë B dhe C.

http://www.balkanweb.com/site/shkaterrohet-banda-e-kokaines-italo-shqiptare-mes-te-arrestuarve-nje-ish-futbollist/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej