Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkarkimi i Panucci-t, De Biasi thyen heshtjen!

Nga Klodiana 0

Shkarkimi i Panucci-t ka trazuar dhe një herë pushimet e gjata të De Basit, interesimi për të kuptuar nëse është apo jo një kandidat për tu rikthyer sërish në stolin kuqezi ka qenë i madh.

Mbi këtë çështje, De Biasi u përgjigje me “no comment”, duke lënë gjithçka pezull, të njëjtën linjë ka mbajtur edhe për mediat italiane, asnjë përgjigje kur pyetet mbi këtë mundësi, por në një intervistë për TuttomercatoWeb është ndalur pak tek shkarkimi i Panuccit: “Më vjen keq që Panucci përfundoi këtë aventurë tek Shqipëria, më shumë nuk di të them. Më vjen keq sepse un vijoj të jem një tifoz i Shqipërisë. E ardhmja ime? I kam thënë jo Venezias dhe Frosinones. Objektivi im është që sezonin e ardhshëm të jem në drejtimin e një klubi ose Kombëtarja, u shpreh De Biasi.

De Biasi
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej