Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shijak/ Harron qiriun ndezur në banesë, i moshuari rëndë në spital

Nga Klodiana 0

Një banesë është përfshirë nga flakët në Shijak, ku për pasojë ka mbetur i lënduar rëndë 70-vjeçari H.Sh.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00 të mëngjesit të kësaj të hëne. I moshuari ndodhet në gjendje kritike për jetën në QSUT pasi ka djegie të rënda në trup.

Dyshohet se shkak për përfshirjen e banesës nga flakët ka qenë një qiri të cilin 70-vjeçari e ka harruar ndezur gjatë natës.

http://shqiptarja.com/home/1/shijak-harron-qiriun-ndezur–n–banes–digjet-70-vje-ari-464575.html?pos_2

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej