Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Shihni si vjedh një polic në Lushnje” (film)

Nga Klodiana 0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një video në rrjetin e tij Facebook, ku tregon qart një polic që vjedh në Lushnje një ndriçues në ambientet e jashtme të një lokali.

Duke iu referuar qytetarit dixhital që ka bërë denoncimin, bëhet fjalë për një polic patrulle ku ndalon makinën para lokalit dhe vjedh ndriçuesin e më pas hipën sërish në makinë.

Statusi i plotë 

Qejf që bën narkopolicia natën!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Përshëndetje dr. Policia e Lushnjes gjatë patrullimit të natës. Apo ta quajmë gjatë vjedhjeve të natës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej