Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shi dhe ftohtë, pritet një fundjavë dimërore

Nga Media 0

Mbasditja e sotme pritet që të jetë fundi zyrtar i verës. Temperaturat do të ulen këtë pasdite, ndërsa nesër parashikohet një ditë me shi dhe shtrëngata.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit zonat më të rrezikuara për reshje janë ato bregdetare dhe malore, ku mund të ketë edhe shtrëngata. Kështu që mos harroni të merrni çadrat me vete dhe vishuni mirë pasi mund të sëmureni.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej