Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Shfrytëzonte për prostitucion vajzën e mitur, arrestohet 19 vjeçari

Nga Skenderi 0

Policia e Tiranës ka venë në pranga një 19 vjeçar pasi dyshohet se ka trafikuar një të mitur për prostitucion.

Policija bën me dije se Shtetasi Klevis Mulgeci 19 vjeç pasi njihet me vajzën e mitur me inicialet I.K 14 vjeç, e cila jetonte tek “Don Bosko” në Tiranë, e mashtron duke i ofruar pushime për fundvit në Kosovë, por sapo ka mbrërritur në Kosovë vajza e mitur është dhunuar dhe detyruar të prostituojë.

Policia po vijon hetimimin për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e bashkëpunëtorëvë të shtetasit Klevis Mulgeci.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej