Ka than' i moçmi: 

“Kur një komb e humb gjuhën, humb dhe veten"

                                                                                       -Sami Frasheri

Shfrytëzonin të miturën për prostitucion, arrestohen vëlla e motër

Nga Klodiana 0

Policia e Durrsit ka vënë në pranga dy të rinjë vëlla e motër, pasi kanë shfrytëzuar për prostitucion një 14-vjeçare.

Pas denoncimit që është bërë nga vetë e mitura policia ka bërë të mundur arrestimin e shtetasve  L. P 17 vjeç dhe Malvina Skura, 19 vjeçe.

Policia bënë me dije se  e mitura kryente marrëdhënie seksuale me klientë të cilët i gjenin të arrestuarit kundrejt një pagese 3000-5000 lekë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej