Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shfaqja, ku gaztori ishte karagjoz me pushtet ose me pushtet (film)

Nga 27-shi 0

Kryeministri Edi Rama të shtunën në mbrëmje ka qenë i ftuar te “Xing me Ermalin” në Tv Klan. Emisioni u përcaktua nga batuta shterpë, ku gjindja duhej të mundohej të qeshte ose të zgërdhihej si bënte mikpritësi në studio.

Por të paktën doli sa burrë me fat është kryetari i qeverisë, falë grave të jetës së tij.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej