Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr për makinën, vritet 35-vjeçari në Korçë

Nga Media 0

Një i ri mbeti i vrarë pasi u qëllua me armë zjarri në Korçë, të enjten në mbrëmje. 35-vjeçari Altin Balliu, nga fshati Slatinjë i Pogradecit, u ekzekutua me dy plumba në “lagjen 10” të qytetit.

Policia ka shoqëruar rreth 20 persona, ndërsa si autor i dyshuar i ngjarjes është Olger Mustafaraj.

Sipas policisë viktima ka qenë brenda një lokali, bashkë me disa persona të tjerë. Fillimisht sherri ka nisur verbalisht në tavolinën ku ndodhej autori. Pas disa minutash dy personat janë përleshur fizikisht dhe kanë dalë jashtë.

Vrasja ka ndodhur pas konfliktit që autori kishte pasur në një lokal me viktimën dhe shokët e tij, për shkak të bllokimit të rrugës me makinë nga miqtë e 35-vjeçarit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej