Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr në shkollën e mesme në Tiranë, plagoset me thikë gjimnazistja

Nga Klodiana 0

Një nxënëse gjimnaziste është plagosur me thikë paraditen e sotme në shkollën e mesme “Eqerem Çabej”, në Tiranë.

Bëhet me dije se vajza është qëlluar nga një bashkëmoshatar me thikë duke marrë plagë të lehta dhe është transportuar në spital. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur aksidentalisht por ende nuk janë të qarta rrethanat.
Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar autorin e dyshuar të ngjarjes.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej