Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr në një lokal nate në Sarandë, plagoset me armë truproja

Nga Media 0

Badigardi i një lokali në Sarandë ka mbetur i plagosur me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur pas një sherri në diskon ‘Mango’, në zonën e quajtur ‘Kanali i Qukos’. 31-vjeçari ka marrë disa plumba , ndërsa emri i tij nuk bëhet ende i ditur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej