Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr në një klub nate në Itali/ Shpallen në kërkim tre shtetasit shqiptarë

Nga Ejona 0

Tre shtetas shqiptarë janë shpallur në kërkim pas një sherri gjatës natës së djeshme kur po dëfrenin në një klub.

Mësohet se zënka ka ndodhur në Piazza Matteotti ku 3 shqiptarët kanë rrahur me sende të rënda në gjoks dhe fytyrë një djalë.

Policia ndërhyri menjëherë, dërguan djalin e plagosur në spital, ndërsa shpallën në kërkim 3 shqiptarët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej