Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Sherr në Kuvend, Flamur Noka sulmon Erjon Braçen (film)

Nga Media 0

Fjala fyese “o b…e”  e Braçes në drejtim të Berishës, ka shkaktuar reagimin e ashpër të Nokës.

Teksa Berisha po bënte thirrje për protestën e 18 shkurtit, Erjon Brace, ka reaguar herë pas here kundër Berishës, por këto reagime kanë shkaktuar reagimin e ashpër të deputetit demokrat Flamur Noka. Një fjalë fyese e Braçes në drejtim të Berishës, ka sjellë aksionin e ashpër të Nokës. Ky i fundit është afruar te vendi, ku ndodhej Braçe dhe e ka sulmuar duke e qëlluar me disa letra që kishte në dorë. Më pas drejtuesja e seancës, Valentina Leskaj ka urdhëruar përjashtimin nga seanca të Flamur Nokës, kurse punimet e Kuvendit janë ndërprerë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej