Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr mes dy të rinjve, plagoset me thikë 23-vjeçari në Tiranë

Nga Klodiana 0

Dy të rinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin në rrugën “Jordan Misja”, ku për pasojë njëri prej tyre ka mbetur i plagosur me thikë.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur një ditë më parë dhe në sherr janë përfshirë R.K, 19-vjeç dhe S.B, 23-vjeç. I plagosur ka mbetur ky i fundit pasi është goditur me thikë nga 19-vjeçari. Ai është transportuar me urgjencë për në spitalin e Traumës, ku mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej