Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shërbimet e Inteligjencës Shqiptare zbulojnë: Kush e bën Ramën të ndihet mirë?

Nga Media 0

Kryeministri i Shqipërisë, ka treguar së fundmi me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, se ndihet si s’ka më mire midis dy qirjeve , aq më tëpër kur një qirje është e huaj.

Dhe është krejt normale që pas dy qirjeve vendi i parë që vizitoi ishte materniteti, ai që ishte më afër, pra i Sarandës.

Për me tepër, lexoni postimin e kryeministrit Rama

“Sipas kokave të përndezura të politikës greke e kazanëve të atjeshëm, dje i paskam hedhur benzinë zjarrit, ndërsa sipas Kadrinjve tanë politikë e mediatikë paskam pranuar në heshtje përdhosjen e vendit! S’ka më mirë se sa i sulmuar nga dy palë qirie Kadrinj që s’i duhen dreqit”, shkruan Rama.

https://zjarr.tv/sherbimet-e-inteligjences-shqiptare-zbulojne-kush-e-ben-ramen-te-ndihet-mire/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej