Ka than' i moçmi:

"“Harrojmë se ditët tona janë të matura dhe se gërshëra e shtrigës kohë është gjithnjë gati të presë fillin e gjëllimit.”

-  Mid’hat Frashëri

Shënomëni edhe mua… Foto LSA/ Malton Dibra

Nga 27.al 0

Ministri i Brendshem Saimir Tahiri, duke takuar elektoratin, pas nje mbledhje e kryesise se PS, ku eshte vendosur qe kandidati socialist per zgjedhjet e parakohshme ne bashkine e Kolonjes, te jete mjeku Ilia Stefo./r/n/r/nInterior Minister Saimir Tahiri, meets electorate, after a meeting of the SP presidency, which has been decided that the socialist candidate for early elections in the municipality of Kolonje, will be doctor  Ilia Stefo.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>