Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shembet çatia e karburantit dhe merr flakë, vdes një person

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetit të Shkodrës.

Një person ka vdekur pasi është shembur pjesa e sipërme e tavanit të një karburanti nga rëndesa e dëborës.

Burime bëjnë ne dije se pasi është shembur çati ka marrë flakë dhe personi nuk ka mundur të lëviz.

Fax News raporton e se viktima është Tonin Loci, punonjësi i karburantit.

/Faxweb.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej