Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shehi: Dyshoj tek një pakt i dy liderëve kryesorë

Nga Media 0

Deputeti Dashamir Shehi i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila, tha se dyshon tek një pakt midis kryeministrit Rama dhe kryetarit të opozitës.

Pjesë nga debati: 

Hila: Nuk dyshoni që ka një lloj pakti midis dy të mëdhenjve?

Shehi: Dyshoj edhe unë. Jam dyshues prej natyre.

Hila: Bile ka hyrë edhe LSI-ja në këtë valle

Shehi: Pavarësisht kësaj, unë i drejtohem aleatëve tanë dhe them në qoftë se nuk ndryshohet sistemi zgjedhor, nuk e votoj. Pse nuk e votoj? Duhet të merremi me sistemin, pasi sistemi ka degraduar. Është antikombëtar.  Ne kemi një Shqipëri të vogël. Po biem! Dramë e madhe. E kemi ndarë në 12 kolegje elektorale. Këtu barazi nuk ka.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej