Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

SHBA/ Të shtëna në një shkollë të mesme, disa të vdekur e të plagosur

Nga Klodiana 0

Disa të vdekur, shumë të tjerë kanë mbetur të plagosur nga të shtënat që u shkaktuan në një shkollë të mesme në Teksas.

Agresori thuhet të ketë hyrë në një klasë artesh, e menjëherë më pas ka nisur të shtënat me armë duke shkaktuar vdekjen e disa prej tyre.

Shkolla ka konfirmuar nga ana e saj një numër të paspecifikuar të plagosurish, por pa dhënë detaje të mëtejshme. Ndërkohë, asistenti policor Cris Richardson thotë se i dyshuari është arrestuar dhe është në paraburgim ku po merret në pyetje.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej