Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

SHBA, të shtëna në një qendër tregtare. Dyshohet për disa të plagosur

Nga Skenderi 0

Disa persona raportohen të plagosur në gjendje të rëndë në SHBA, pas disa të  shtënave me armë në një qendër tregtare  në jugperëndim të Houstonit.

Ende nuk dihen motivet e kësaj ngjarjeje të dhunshme.

Është konfirmuar nga polica plagosja agresorit .Veç oficerëve të rendit, në vendngjarje është thirrur edhe një skuadër e çmontimit të bombave, pasi  është pikasur një automjet i dyshimtë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej