Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

SHBA/ Të shtëna me armë në një shkollë fillore, 3 të vdekur

Nga Klodiana 0

Tre persona kanë humbur jetën pas të shtënave në një shkollë fillore në Kaliforninë Veriore në SHBA.

Autoritetet bëjnë me dije se mes të vdekurve është edhe agresori, i cili u qëllua nga policia.

“Autori i sulmit është qëlluar me plumba nga policia, mendohet të paktën për 3 të vdekur. Në momentin kur ndodhi ngjarja kishte fëmijë që ishin në mësim. Tani janë rreth 100 forca policie që kanë rrethuar zonën” tha shefi i policisë së qarkut Tehama, Phil Johnson.

Ngjarja ndodhi 120 kilometra në veriperëndim të Sakramentos.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej