Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

SHBA, të shtëna me armë në një qendër tregtare, vriten 4 gra

Nga Klodiana 0

Një tjetër sulmë ka tronditur Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku një person i armatosur ka qëlluar për vdekje katër gra dhe ka lënë të plagosur rëndë një person të katërt. Ngjarja ka ndodhur në një qendër tregtare nëBurlington të Uashingtonit.

Policia evakuoi menjëherë qendrën tregtare, ndërsa publikoi edhe një foto të të dyshuarit si autor të ngjarjes, i cili pas krimit të rëndë ka mundur të largohet.

Shkaqet që kanë çuar autorin drejt këtij krimi janë ende të paqarta. Bëhet me dije se  viktimat janë vrarë brenda një dyqani dhe se autori ka mundur të largohet para se policia të mbërrinte në vendin e ngjarjes dhe është parë më pas të largohet në drejtim të një autostradë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej