Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

SHBA, pamje me dron mbi lumin e akullt (film)

Nga Klodiana 0

Pas borës së madhe që ra në SHBA, departamenti i Policisë së Bourne, ka publikuar pamjet e efektit të të ftohtit që goditi Shtetin amerikan.

Një banor në Massachussets ka përdorur një dron për të filmuar blloqet e mëdha të akullit në kanalin e Cape Cod, që kalon mes për mes dhe lidh pjesën veriore me atë jugore të Buzzards.

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej