Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

SHBA, krim në familje, burri vret gruan, djalin e më pas vetëvritet

Nga Rexhina Biba 0

shba

 

Një krim i rëndë në familje ku një burrë ka vrarë gruan e tij, djalin 19 vjeçar e më pas veten ka shokur SHBA-në.

Krimi ka ndodhur në një lagje në periferi të Washington në SHBA.

Sipas “Daily Mail” mësohet se trupi i pajetë i gruas Zarqa Siddique, 48 vjeç u gjet në një banesë në Bel Air ndërsa trupi i të birit dhe burrit Nasir Siddique, 57 vjeç u gjetën në një parking rreth 1 milje larg kampusit të Universitetit të Maryland.

Ende nuk dihen arsyet që kanë çuar në këtë vrasje të trefishtë, sakaq forcat policore po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>