Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

SHBA, kapet autori i të shtënave në qendrën tregtare

Nga Ejona 0

shbaa

 

Mbrëmjen e djeshme është kapur autori i dyshuar për të shtënat vdekjeprurëse në një qendër tregtare në qytetin Bërlington, të shtetit Washington.

Zëdhënësi i policisë Mark Francis në Washington deklaroi mbrëmë se është arrestuar shtetasi Arcan Cetin, 20 vjeçar, banor në Oak Harbor në Washington.

SHBA, të shtëna me armë në një qendër tregtare, vriten 4 gra

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>