Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

SHBA, kapet autori i të shtënave në qendrën tregtare

Nga Ejona 0

 

Mbrëmjen e djeshme është kapur autori i dyshuar për të shtënat vdekjeprurëse në një qendër tregtare në qytetin Bërlington, të shtetit Washington.

Zëdhënësi i policisë Mark Francis në Washington deklaroi mbrëmë se është arrestuar shtetasi Arcan Cetin, 20 vjeçar, banor në Oak Harbor në Washington.

SHBA, të shtëna me armë në një qendër tregtare, vriten 4 gra

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej