Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

SHBA/ 42 të plagosur nga përplasja e dy trenave në Filadelfia

Nga Klodiana 0

Rreth 42 persona kanë mbetur të plagosur pasi një tren që po ecte me shpejtësi të madhe është përplasur me një tren tjetër të parkuar në një terminal në Upper Darby, Filadelfia.

 

 CNN raporton se të paktën katër persona janë në gjendje kritike për jetën, përfshirë edhe shoferin. Nuk dihen akoma shkaqet e aksidentit ndërsa policia po heton për të zbardhur ngjarjen.
https://www.youtube.com/watch?v=cOYvG_tpSUA
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej