Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Serena Williams tregon barkun për “Vogue”

Nga Klodiana 0

Serena Williams ka treguar barkun e fryrë në një set fotografik të mrekullueshëm për revistën “Vogue”.

Tenistja 35-vjeçare ka pozuar për fotografin e njohur Mario Testino dhe në njërën nga fotot shihet me një fustan të bardhë Versace.

Serena Williams është sportistja femër më e paguar e vitit sipas revistës “Forbes”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej