Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Serbia ndihet e provokuar edhe nga Dua Lipa, kërkon censurë ndaj saj

Nga Klodiana 0

Humbja e Serbisë ndaj Zvicrës, dhimbja vazhdon të jetë shumë e madhe edhe sot, një ditë pas fitores spektakolare që u arrit falë golave të Xhakës dhe Shaqirit.

Fitorja e madhe e kombëtares së Zvicrës ndaj Serbisë u karakterizua me super performanca nga shqiptarët prezent në këtë ndeshje.

Në Serbi janë komentuar ashpër edhe festimet nëpër rrjetet sociale të famshëve, ku një prej tyre është Dua Lipa që përgëzoi shqiptarët për paraqitjen duke bërë shqiponjën në rrjetin social Instagram.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej