Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Selena Gomez i rikthehet muzikës, e mbështet ish i dashuri

Nga Klodiana 0

Çdo ditë e më shumë, lajme të mira vijnë për Selena Gomez! Shoku dhe bashkëpunëtori i saj ka postuar një foto të këngëtares dhe fansat u “çmendën” nga gëzimi.

Nuk është shumë e qartë se ku ekzaktësisht është kapur foto, por siç duket nga komentet dhe pamjet, është një studio muzikore, në të cilën Selena po regjistron një këngë të re. Në foto ajo është duke bërë make up dhe miku i saj “fotografi” shkroi “Muzikë dhe dashuri”.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej