Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Selena Gomez njofton fansat: Albumi i ri do të dalë së shpejti

Nga Klodiana 0

Këngëtarja Selena Gomez ka njoftuar fansat për albumin e saj të ri.

Me anë të një video live në Instagram këngëtarja foli për videoklipin e këngës ‘I Can’t Get Enough’ një bashkëpunim me Benny Blanko, Tainy dhe J.Balvin dhe siguroi fansat që albumi do të dalë shpejt.

“Unë aktualisht jam në studio dhe po shkon shumë mirë. Po përpiqem të jem vërtetë e zellshme dhe e durueshme në gjithçka. Ju dua shumë. Albumi po vjen shumë shpejt”, tha Selena.

Pas kthimit të saj të shumëpritur në mediat sociale, fansat e saj janë në pritje për të dëgjuar albumin e saj të ri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej