Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Selena Gomez në spital për “krizë emocionale”

Nga Klodiana 0

Selena Gomez ka pësuar një “krizë emocionale” dhe u pranua në një klinikë psikiatrike në Bregun Lindor.

Sipas faqes së thashethemeve amerikane Tmz, këngëtarja 26 vjeçare, e cila vuan nga një mungesë serioze e qelizave të bardha të gjakut dhe në vitin 2017 bëri një transplantim të veshkave, u shtrua në spital dy herë në javët e fundit dhe e lodhur nga ekzaminimet mjekësore tentoi të hiqte serumin që po merrte në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Anxhelos.

Tani ajo po kurohet për çrregullime mendore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej