Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Selena Gomez ndryshon look, ja si duket këngëtarja me modelin e ri të flokëve

Nga Klodiana 0

Këngëtarja e njohur dhe ish yll i Disney, Selena Gomez është shfaqur me një look të ri në Instagram.

Me anë të postimeve të shumta në rrjetet sociale, Gomez u ka treguar fansave të saj, modelin më të ri të flokëve.

Teksa ndodhet në Gjermani për disa ditë, Gomez është shfaqur me gërshet dhe flokët e rruar mbrapa në qafë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej