Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Selena Gomez flet sërish për transplanit e veshkës

Nga Klodiana 0

Selena Gomez ka folur për transplantin e veshkave gjatë WE Day.

Këngëtarja 26-vjeçare doli në skenë gjatë ngjarjes vjetore e cila u zhvillua në prill por u transmetua në televizion të premten mbrëma.

Gjatë shfaqjes, Selena ndihmoi në prezantimin e tetëvjeçarit, Nellie Mainor, i cili vuan nga një sëmundje e rrallë e veshkave.

“Ashtu siç ndoshta disa prej jush e dinë, unë kisha një transplantim të veshkave këtë vit dhe kaq shumë njerëz nga mbarë bota më kanë ofruar mbështetje. Të tjerë më treguan se si historia ime i bëri të kenë guxim dhe ndihmuan shumë njerëz të tjerë të dhurojnë veshka. Ata më kujtuan sa më fat jam që kam një platformë ku mund t’i tregojë historitë e mija dhe të marrë mbështetje”, tha Selena.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej