Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Selena Gomez, femra e vitit për Billboard

Nga Klodiana 0

Ajo është nominuar gruaja e vitit nga Billboard, brandi i njohur i entertainment made in Usa, Selena Gomez feston çmimin prestigjioz me një foto super seksi, duke pozuar për Ruven Afanador.

Në versionin total Black dhe një dekolte mahnitëse ish ylli Disney tregon se është kthyer në formë të mirë pas trasplantit në veshka verën që kaloi.

Së fundmi Gomez i ka dhënë fund marrëdhënies me The Weekend ka koençiduar me afrimin me ish të dashurit historik Justin Bieber, me të cilin thuhet se janë lidhur sërish.
http://www.balkanweb.com/site/selena-gomez-gruaja-e-vitit-per-billboard-feston-me-foto-super-seksi/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej