Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Selena Gomes: Perfektja nuk ekziston

Nga Klodiana 0

Pas publikimit të fotove në media të shenjës që i ka lënë operacioni, Selena Gomes ka një mesazh për të gjitha vajzat të cilëve ju thotë se më shumë rëndësi ka shëndeti sesa perfeksioni.

Verën e vitit të kaluar këngëtarja dhe aktorja, iu nënshtrua një operacioni për transplantin e veshkës, pasi vuante nga sëmundja e lupusit.

Shenja e mbetur në këmbën e saj të djathtë mbeti pas operacionit, si pasojë e komplikimeve të shfaqura.

“Miti i bukurisë, një fiksim për përsosmërinë fizike, që vë në kurth gruan moderne në një cikël të pafund të pashpresë, vetëdijes dhe urrejtjes së vetes, ndërsa përpiqet të përmbushë definicionin e pamundur të shoqërisë për bukuri të përsosur. Unë zgjodha të kujdesem për veten, sepse dua të mos t’i vërtetoj asgjë askujt”, ka shkruar Selena në Instagram.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej